Račí stezkou 2017

Pondělí, 14. srpen, 2017

Druhou srpnovou sobotu jsme uspořádali další ročník našeho putování Račí stezkou 2017. Po předchozích propršených dnech nám příroda ukázala svou přívětivou tvář a pro výlety za pohádkovými bytostmi a poznáním bylo počasí ideální. Hned na začátku jsme vklouzli do Račí rezervace s tradiční zkouškou couvání, setkali jsme se také s Bohdankou a jejími sedmero krkavci, se Supermanem jsme zachraňovali lidské bytosti v nesnázích, s Davidem jsme bojovali střílením z praků na Goliáše a v Podskalí na nás čekaly tradiční účastnice pochodu - dvě čarodějnice s nezbytnou výbavou. Po absolvování kontrol jsme se šli projít každý po své zvolené trase a plni dojmů jsme dorazili do cíle pochodu. Zde čekaly různé odměny pro nejmladší i nejstarší účastníky akce a drobné občerstvení, které každému přišlo vhod.
Na startu a k naší nemalé radosti i v cíli jsme přivítali 241 malých i velkých účastníků pochodu. Ve většině případu jsme za naší náročnou přípravu byli odměněni radostnou a kladnou odezvou našich pochodníků.
Foto z Račí stezky je pro Vás připraveno pod záložkou Fotogalerie webových stránek KČT Semily. Další snímky jsme již zveřejnili na různých sociálních sítích.

Za rok se sejdeme při půlkulatém 35. ročníku opět druhou srpnovou sobotu, tentokrát to připadá na 11.8.2018. Již dnes se na Vás těšíme a slibujeme, že pro Vás připravíme opět pořádný kus zábavy.


Klub českých turistů Semily

<< Zpět na výpis novinek


Novinky

 • Klub českých turistů odbor Semily ve spolupráci s odbory KČT Benešov u Semil, Jilemnice, Vysoké nad Jizerou a Libereckou oblastí KČT z pověření sekce pěší turistiky ÚV KČT Vás srdečně zvou na 47. ročník celostátní turistické akce ZA POSLEDNÍM PUCHÝŘEM ve…

  Více informací >>

 • 11.10.2018 | 12:00

  TRIČKA POSLEDNÍ PUCHÝŘ

  Předkládáme náhled trička, které dle svých objednávek obdrží při prezentaci registrovaní účastníci akce. Bohužel k volnému prodeji bude k dispozici pouze omezený počet těchto krásných pamětních suvenýrů.


  Váš Klub českých turistů Semily

   

  Náhled trička ke stažení zde:

  Více informací >>

 • 1. DEN SRAZU čtvrtek 15. 11. 2018: 13,00 -  Příjezd jednotlivých účastníků 14,00 -  Prohlídka města Semily s průvodcem 17,00 -  Zahájení Puchýře v Kině Jitřenka 19,00 – Povídání o  Českém ráji 2. DEN SRAZU pátek 16. 11. 2018: 7,30 hod. (8,00)…

  Více informací >>

 • 9.10.2018 | 11:49

  OHLÉDNUTÍ ZA DRAKIÁDOU 2018

  Letos k nám byla paní příroda přívětivá a počasí pro setkání draků na Kozákově bylo přímo výstavní. Rychle jsme tedy mohli zapomenout na déšť z loňského roku. Věrní přátelé naší Drakiády nezklamali a v hojném počtu dorazili se svými draky…

  Více informací >>

Zobrazit všechny novinky >>