DRAKIÁDA 2017

Pondělí, 9. říjen, 2017

Tak se to nakonec podařilo! Měli jsme oprávněné obavy z vývoje počasí, které nám tentokrát ukázalo svou odvrácenou tvář. Většinu času pršelo, dokonce padaly i kroupy, ale chvílemi se nad námi objevilo sluníčko. Ale hlavně - věrní přátelé naší Drakiády nezklamali a v hojném počtu dorazili se svými draky na Kozákov. Draci byli krásní a ani déšť jim nevadil v jejich rozletu. Doletěli k nám v počtu bezmála stovky se svým doprovodem. Ale to nejhlavnější - i přes stížené klimatické podmínky prožili účastníci krásné odpoledne a se svými draky se "vyblbli" do sytosti. Panovala výborná atmosféra a tak to má být!
Protože jsme netušili, jak se kvůli výkyvům počasí bude akce vyvíjet, obdarovali jsme dětské účastníky již na startu a nevyhodnocovali jsme draky jako v předešlých ročnících. Snad tedy příště, v sobotu 6.10.2018, bude pro účastníky k dispozici i slíbený bonus ve formě vyhodnocení.

V sekci Fotogalerie můžete shlédnout fotky z letošní Drakiády. Pokud se na nich nenaleznete, můžete se podívat i na sociální sítě, kde jsou k dispozici další snímky.


Těšíme se na setkání s Vámi i na dalších akcích pořádaných KČT Semily. S jejich přehledem se  můžete seznámit v sekci Připravujeme našich webových stránek.


Váš Klub českých turistů Semily

<< Zpět na výpis novinek


Novinky

Zobrazit všechny novinky >>